Koło Fortuny BHP – nowość w ofercie

Któż z nas nie lubi konkursów i nutki rywalizacji? Jeżeli do tego dochodzi jeszcze perspektywa wygrania ciekawej nagrody to nasze zaangażowanie sięga zenitu! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy chcą urozmaicić organizowany event BHP np. Dzień Zdrowia, Piknik Bezpieczeństwa o element konkursowy, zapraszamy do skorzystania z naszego koła fortuny BHP.

Oferujemy następujące formy współpracy:

– wynajęcie koła fortuny BHP na Twoje wydarzenie,

– wynajęcie koła fortuny BHP wraz z naszym instruktorem na Twoje wydarzenie,

– opracowanie projektu i wykonanie koła fortuny według indywidualnych potrzeb klienta.

Do każdego koła fortuny dołączamy komplet pytań w formie kart oraz zestaw odpowiedzi do nich.

Zaproś nas do siebie z kołem fortuny

W naszej ofercie znajdziesz organizację dni i pikników bezpieczeństwa, które realizujemy na terenie całej Polski. Jedną ze stacji takiego wydarzenia może stanowić koło fortuny BHP. Wyposażenie stacji stanowi: koło fortuny, kule z pytaniami do losowania. Jeżeli wydarzenie będzie odbywało się na podwórku, dysponujemy namiotami. Jeżeli uczestnik źle odpowie na wylosowane pytanie, nasz instruktor skoryguje jego odpowiedź, tak by oprócz elementu zabawy, koło fortuny BHP stanowisko również element edukacyjny.

Nasze Koło Fortuny składa się z 8 wymiennych pól. W naszej ofercie znajdziesz następujące kategorie, w różnych kombinacjach.

 • bezpieczna podróż
 • prawo pracy
 • bezpieczny dom
 • pierwsza pomoc
 • ergonomia
 • zdrowie
 • substancje chemiczne
 • zagrożenia
 • wypadki
 • ppoż
 • środki ochrony indywidualnej
 • transport
 • zadaj pytanie
 • Ty wybierasz
 • niespodzianka
 • zagadka

A może zdecydujesz się na nagrody?

Jeżeli zdecydujesz się, żeby każdy uczestnik koła fortuny za udzielenie poprawnej odpowiedzi otrzymał upominek, dysponujemy całym wachlarzem ciekawych gadżetów pozostających w duchu BHP. Istnieje możliwość nadruku logo firmy lub dowolnego napisu na wybranych gadżetach.